REMNANT 2’BILE HANDLER KLASı INDINDE SEMPATIK BIR SEFER ARKADAşıYLA GELIYOR

Remnant 2’bile Handler Klası Indinde Sempatik Bir Sefer Arkadaşıyla Geliyor

Remnant 2’bile Handler Klası Indinde Sempatik Bir Sefer Arkadaşıyla Geliyor

Blog Article


“Best Friends” fragmanına delik atalım

Remnant: From the Ashes’ın devam oyunu Remnant 2, bir aksilik gayrimümkün, bir erteleme görmezse birkaç kamer sonra temaşa severlerle buluşacak. Bunun yürekin hazırlıklar sürerken, yeni fragmanlar da gelmeye devam ediyor. Bu seferki fragman oyunun Handler sınıfından geldi, nispetle küçük bir bile sürprizi vardı:


“Best Friends” kellelığıyla paylaşılan fragmanımızda, hissî bir çalgı eşliğinde künde süresince karakterimize haremlik edecek it dostumuzla tanışıyor, Handler sınıfının nasıl bir sahne deneyimi vadettiğine dair kesitler izliyoruz. Karakterimiz üzere kapik dostumuzun da çatışmalarda ne bir rol üstleneceğini görüyoruz fragmanda. Oyuncuların Handler sınıfını yeğleme etmesi bağırsakin münasebetlerden birisi bile bu sempatik website dostumuz evet mu, ne dersiniz?

Remnant 2, bu yaz aylarında baziçe severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Remnant: From the Ashes’ı geride bırakabilecek bir künde olacağı izlenimini veriyor. Bu türlü olup olmadığını birkaç ay sonrasında her daim birlikte göreceğiz.

Report this page